Preskočiť na obsah
Agronov Nitra

Priemyselná výroba

Agronov Nitra spol. s r.o.

Iné spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny

Sídlo
Horné Lefantovce
Od roku
2004
IČO
36 566 829

Agronov Nitra

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Farská ulica 84, 951 45 Horné Lefantovce
Na trhu od
22. decembra 2004
IČO
36 566 829
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 10.39)
Iné spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny

Firma v číslach

21
rokov na trhu
2004
rok vzniku
23
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Agronov Nitra

Spoločnosť Agronov Nitra, spol. s r.o. má sídlo na adrese Farská ulica 84, 951 45 Horné Lefantovce. Zapísaná je od 22. decembra 2004 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Iné spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny“ (10.39). Predmet činnosti tvorí 23 položiek, napríklad spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny, výroba ovocných a zeleninových nápojov a podnikateľské poradenstvo v oblasti poľnohospodárstva.

Základné údaje

Obchodné meno
Agronov Nitra, spol. s r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 566 829
DIČ
2021920725
Dátum vzniku
22. decembra 2004
Sídlo
Farská ulica 84, 951 45 Horné Lefantovce
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 15537/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 10.39)
Iné spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Agronov Nitra zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 23 položiek.

  • Spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny

  • Výroba ovocných a zeleninových nápojov

  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti poľnohospodárstva, poľovníctva, obchodu a služieb

  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti kultúry, turizmu a cestovného ruchu

  • Vedenie účtovnej evidencie

  • Organizovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných podujatí

Zobraziť všetkých 23 položiek predmetu činnosti
  • Spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny
  • Výroba ovocných a zeleninových nápojov
  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti poľnohospodárstva, poľovníctva, obchodu a služieb
  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti kultúry, turizmu a cestovného ruchu
  • Vedenie účtovnej evidencie
  • Organizovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných podujatí
  • Výdaj hotových jedál
  • Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  • Predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Faktoring a forfaiting
  • Prípravné práce k realizácií stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pre realizácií exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Rganizovanie športových akcií a podujatí
  • Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Agronov Nitra, spol. s r.o.?

Sídlo je na adrese Farská ulica 84, 951 45 Horné Lefantovce.

Čím sa Agronov Nitra, spol. s r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Iné spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny“ (10.39). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny; výroba ovocných a zeleninových nápojov; podnikateľské poradenstvo v oblasti poľnohospodárstva; podnikateľské poradenstvo v oblasti kultúry, turizmu a cestovného ruchu.

Aké je IČO – Agronov Nitra, spol. s r.o.?

IČO je 36 566 829, DIČ 2021920725.

Kedy vznikla Agronov Nitra, spol. s r.o.?

Vznik: 22. decembra 2004. Na trhu pôsobí 21 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Farská ulica 84 951 45 Horné Lefantovce

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Agronov Nitra, spol. s r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese agronov-nitra.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.